Logic-DP

Su ve Kimyasallar için Beton Yalıtımı

Logic-DP Uzun yıllar üretimi olan ve güvenle kullanılan bir izolasyon maddesidir. Beton veya beton zeminine sürüldüğünde örtü tabakası bırakmayıp direkt zemine nüfuz ederek orada sertleşebilen iki bileşenli mükemmel bir kaplamadır.

Yapı yüzeylerindeki kılcal ve geniş çatlaklarda meydana gelen sızıntıların önlenmesinde kullanılan iki karışımlı eşsiz bir üründür.

Basınçlı sulara bile dayanıklı olduğundan yüzme havuzlarındaki su sızıntılarında, çatsız binalarda ve açık teraslardaki su sızıntılarını önleyerek mükemmel bir izolasyon sağlar.

Güçlü ve etkili formülü sayesinde hidrostatik basınçlara karşı bile bariyer katman oluşturarak mükemmel bir izolasyon sağlar ve böylece yapı malzemelerinin yüzey dayanıklılığını arttırır.

Logic-DP yüksek penetrasyon özelliğine sahip olduğundan basınç uygulamaksızın beton vb. malzemelerin yüzeylerinin 20 mm derinine kadar nüfuz edebilir. Tuğla, çimento, harç,kireç, ve alçıda bu oran 40 mm’ye kadar ulaşır ve iç yüzeyde katılaşır.

Logic-DP organik çözücü maddelere, hertürlü yağa, asite ve deterjanlı sulara karşı son derece dayanıklı bir izolasyon kaplamasıdır.