Mağaza

LOGIC CLEAN-N

73.00 

Logic CLEAN-N Yağ ve gres kirlerine karşı son derece etkili mükemmel bir temizleyicidir.Beton, Doğal taş yüzeylerindeki yağ gibi zor lekeleri rahatlıkla temizler.

Kategoriler:

Yiyeceklerle temas eden alanlar da dahil olmak üzere tüm yüzeylerde kullanıma uygundur.

Ürün Açıklamaları:

Logic Clean-N, yağ ve gres kirlerine karşı son derece etkili mükemmel bir temizleyicidir.Beton ve doğal taş yüzeylerindeki yağ gibi zor lekeleri rahatlıkla temizler.Yağlanmış makina parçalarının, yağlı ve kirli zeminlerin temizliğinde kullanılır.Ayrıca endüstriyel makinaların temizliğinde kurumuş yağları,katranları kolayca temizler tortu ve iz bırakmaz.

LOgic Clean-N ürünü tamamen organiktir.

Kullanım Şekli:

Bulaşıkhane vb. hafif yağlar için 1 litre Clean-N için 100 litre su şeklindedir.Ağır yağlar için ise 1 litreye 10 litre su şeklinde kullanılır.

Logic Clean-N   çok geniş alanları temizlerken, az miktarda emülsiyon kırıcı ekleyerek atık su ve yağ çözeltiden ayrılabilir. Bu, çevresel yönetmeliklere uymak için atık su akışı ve yüksek yağ içeriğine sahip maddelerin toplanması gereken büyük endüstriyel alanlar için bir avantajdır.

Uygulamalar:

Logicclean-N, su ile inceltilmesi gereken bir konsantredir. Gerekli konsantrasyon seviyeleri bir lekenin dayanımına ve yaşına bağlıdır ve 1: 6’dan 1: 500’e kadar değişebilir. En azından 1: 6 konsantrasyona kadar seyreltin (1 kısım Logicclean-N’den 6 kısım suya kadar).

:: Uygulama Örnekleri

Beton üzerindeki yağ lekeleri

Beton veya beton kaplama taşlarındaki yağ lekelerini gidermek için 1: 7 ila 1: 9 seyreltilmiş çözelti kullanın. Solüsyonu lekelere dökün ve alanı fırçalayın. 2-3 dakika sonra su ile durulayın.

Temizlik Makineleri:

1: 7’den 1: 15’e kadar çözeltiye seyreltin. Aygıtı püskürtün veya uygulamak için bir bez kullanın. Kısa bir süre sonra, nemli bir bezle silin.

Hafif Yağlı Lekeli Fayans Zeminleri

1: 100 ila 1: 250 oranında çözeltiye seyreltin. Zemini seyreltilmiş karışım ile silin ve daha sonra su ile silin.

Orta Derecedeki Yağ Stainli Boyalı veya Plastik Yüzeyler

1: 250 ila 1: 500 çözeltiye (1 su bardağı su içinde 1-2 atış gözü) seyreltin. Karışıma bir bez batırın ve temizlenmesi gereken yüzeyi silin. Aşırı temizleme maddesini çıkarmak için suyla silin.

Aktif içerik:

Anyonik sürfaktanlar.Biyolojik olarak parçalanabilir.

 

Logic Clean-N’i sürekli kullanan koruyucu lastik eldivenler giyin ve yağ giderme etkileri olduğundan cilde uzun süre bırakmayınız!