Mağaza

LOGIC GERM

65.00 

LogicGerm, yüzeylerin dezenfektesi için alkolle azaltılan bir antiseptiktir.

Kategoriler:

LogicGerm, ne tür bir ürün ve ne için kullanılır?

LogicGerm, yüzeylerin dezenfektesi için alkolle azaltılan bir antiseptiktir.

Yüzeyler için alkol antiseptik madde

Malzemeler: 0.50 g benzalkonyum klorür

1-propanol / 100 g 25,00 g

Diğer terkip maddeleri: saf su

 

Örneğin;

Banyo küveti, duş, fayans, tuvaletler, lavabolar, karyola yüzeyleri, döşemeler, masa üstleri, kapı kolları, kapı yüzeyleri, aletler gibi sert altyapı. Ayrıca kauçuk, yapay madde folyoları, tekstil perdeleri, deri, suni deri ve tekstil örtüsü, tekstil ve plastik perdeler gibi yumuşak yüzeyler. 1-propanol ve benzalkonium klorid içinde bulunan maddeler bakterilere, mantarlara, mayalara ve birçok virüse karşı etkilidir.

LogicGerm kullanmadan once neyi unutmaman gerekiyor?

Benzalkonium klorid lokal uygulandığında iyi sindirir.

Bu da işleme alınan yüzeylerin geç deri temasının hasar vermeyeceği anlamına gelir.

Benzalkonium klorid tesiri

Benzalkonium klorid aseptic ilaçlara aittir ve sabunla benzerliği vardır.

Artı elektrikli yükle katyonik bağlantısı olan büyük molekül aktif madde.

Benzalkonium kloridi şekli ve yükünden dolayı hem su hem de yağ çözücüdür.

Bu yüzden bakterilerin hücre duvarlarına uygundur. Aktif madde hücre zarlarını geçirgen yapar ve bakterilerin parçalanmasını sağlar. Bu, hastalık mikroplarının büyümesini frenler ve onları daha sonra öldürür. Benzalkonium klorid, gram pozitif ve gram negative bakterilerin tespiti, mantarlar, mayalar ve diğer virüsler için geniş bir çalışma spektrumudur.

Has alkol dezenfeksiyonlarıyla kıyasla LogicGerm’in faydası düşük alkol yüzdesi, azaltılmış yangın tehlikesi, ve de oldukça uzun süreliliğidir (en fazla üç ay). LogicGerm, tabakanın azalttığı esnada bile, birçok gün veya aylar yüzeyleri koruyan çok ince bir aktif taban bıraksa da, alkol dezenfekteleriyle temizlenen yüzeyler ve kumaşlar daha sonra hemen gelişebilirler (enfekte edilmiş.)

Uygulama

LogicGerm, bütün yüzey ürünle tamamen kaplanana ve ıslanana kadar püskürtülerek veya süpürere uygulanmalı. Etki süresi esas alınır. LogicGerm’in optimum bir etki için 1 ile 15 dakika arasına ihtiyacı vardır.