Tamamlanan Projeler

Asansör Boşlukları

Temelden gelen su sebebiyle asansör boşluğunda su birikintisi vardı. Buraya suyu kurutma özelliği olan ve suyun geçişini engelleyen Logic Water ürünümüz ile duvarlara 75 santimetre yüksekliğinde 3 sıra ve zeminin tamamına enjeksiyon uygulaması yapılarak su sorunu çözülmüştür.

Bahçe Alanları

Camii’ler

Depo Girişi

Dışarıdan depoya giren su için depo girişindeki çatlaklıklar kapatıldı. Ardından girişe ve fayanslara 2 sıra enjeksiyon yöntemi uygulanarak su itici ve kurutucu özelliği olan LogicWater kullanıldı. Bununla birlikte buradaki sorun tamamen çözüldü

Helikopter Pisti

Kur’an Kursu

Kur’ an kursunda; çatıda, yemekhanede, balkonda, tuvaletlerde, odalarda, avluda olmak üzere bir çok su sorunu mevcuttu. Buraya Logic Water, Logic Ex, LogicIn Uw ve LogicIn Dp ürünlerimizin tümünü kullanarak su sorunlarını tümüyle ortadan kaldırdık.

Lojmanlar

Toplam da 5 blok bulunmaktadır. Bu blokların tamamında -2. Katlarda (2 sığınak, 2 daire) topraktan gelen su sebebiyle yoğun bir nemlenme ve rutubetlenme sorunu söz konusuydu. Suyu kurutma özelliği olan Logic Water ürünümüz ile başarılı bir uygulama gerçekleştirildi. Uygulama sırasında karşılaşılan çatlaklıklara da LogicIn Uw uygulandı.

Mutfak

Spor Salonu

Bu bölüm perde beton ile radye temelin birleşim yerlerinden almaktaydı. Suyun seviyesi duvarlarda 60 cm yüksekliğindeydi. Buradaki suyu kesmek için tüm duvarlara 60 cm yüksekliğinde 2 sıra damlama sistemiyle su itici ve kurutucu özelliği olan Logic Water kullanıldı. Aynı zaman da tavandaki çatlaklıkları onarmak ve birbirine yapıştırmak için basınçlı sulara da dayanabilen LogicIn Uw ürünümüz kullanıldı. Böylelikle hem duvarlardaki su sorunları hem de tavandaki çatlaklıklar onarılmış ve çözülmüş oldu.

Teras Alanları